Konferecje Poznań

Sale Konferencyjne pod Poznaniem

Poznań jest jednym z najstarszych miast w Polsce. Bardzo szybko, dynamicznie i prężnie rozwija się. Przez cały rok tętni życiem przyciągając ludzi o różnych zainteresowanych, pozycjach czy zasobności portfela . Obecnie stanowi bardzo ważny ośrodek naukowy oraz gospodarczy. Przede wszystkim znany jest, także i na świecie, ze względu na organizowane tu Międzynarodowe Tragi Poznańskie. Poznań to jeden z najstarszych ośrodków targowych w Polsce. Targi organizowane są tutaj od początków XX wieku i corocznie przyciągają do Poznania wielu ludzi z całego świata.

Targi są miejscem szerokiej prezentacji krajów, regionów, najnowszych ofert i atrakcji turystycznych, a także spotkań biznesowych i nawiązywania nowych kontaktów handlowych wśród przedstawicieli branży. Udział w targach i wystawach branżowych jest dla wielu przedsiębiorstw szansą na zaistnienie na rynku i bezpośredniej interakcji z potencjalnym klientem jak i innymi podmiotami gospodarczymi w danej branży. Powierzchnie ekspozycyjne zajmują wielkie przestrzenie, które oprócz targów wykorzystywane są również na konferencje, kongresy, eventy oraz koncerty. Decydując się na przyjazd do Poznania w celach niezwiązanych z organizowanymi targami warto sprawdzić, czy przypadkiem planowany termin urlopu nie zbiega się akurat z imprezą targową. Może orgaznizowane organizowana będzie w tym czasie tematyka, która nas zainteresuje? Warto pamiętać, że w czasie targów do miasta przybywają ludzie z całego świata, co powoduje, że w tym czasie mogą być problemy ze znalezieniem odpowiedniego noclegu.

Międzynarodowe tragi Poznańskie to nie tylko prezentowanie swoich usług i produktów potencjalnym klientom, ale znacząca rolę odgrywają odbywające się tam konferencje. Poznań jako jeden z głównych centrów polskiego biznesu skupia coraz więcej znaczących osób, gdzie odbywa się coraz więcej ważnych ogólnopolskich, ale też międzynarodowych spotkań. W dzisiejszych czasach, aby coś w życiu osiągnąć należy stać się ekspertem w danej specjalizacji. Przeciętność nie jest w cenie. Aby zostać osobą dobrze wykwalifikowaną, potrzeba się ciągle doszkalać, a konferencje stanowią jeden z elementów poszerzania wiedzy.

Targi w Poznaniu poosiadają bardzo bogatą infrastrukturę konferencyjną. Wystąpienia organizowane są na wysokim poziomie. Ponad 80 nowoczesnych sal konferencyjnych, a w czasie debat wydzielona strefa dla prasy oraz catering. Na uwagę zasługuje największy w Polsce obiekt konferencyjny usytuowany na terenie Hotelu Delicjusz. Konferencje odbywają się często i na szczeblu międzynarodowym, gdzie skupiają uczestników z całego świata. Dodać warto, że Centrum Konferencyjne oferuje miejsca dla 500 osób, 11 pawilonów wystawienniczych oraz otwartą przestrzeń oraz parking dla dużej liczby samochodów. Ponadto zróżnicowane architektonicznie wnętrza umożliwiają organizację wydarzeń od spotkań biznesowych dla kilkunastu osób, aż po eventy dla ponad 500 uczestników. Na plus zasługuje także świetnie położenie, bliskość lotniska i dworca kolejowego.