Wesela Poznań

Marzysz o niezapomnianym przyjęciu weselnym? Delicjusz zorganizuje wesele jak z bajki
Nasza obsługa dołoży wszelkich starań aby byli Państwo bardzo zadowoleni

Czym charakteryzuje się przyjęcie weselne zorganizowane w hotelu Delicjusz? Dla czego to właśnie nas warto wybrać na zorganizowanie, najważniejszego dnia w życiu każdego człowieka?
Jedną z ważniejszych rzeczy, na którą zwracamy uwagę podczas doboru miejsca na przyjęcie weselne jest doświadczenie oraz opinie o domach weselnych, oraz hotelach organizujących tak duże i ważne uroczystości. Hotel Delicjusz może poszczycić się 25 latami doświadczenia w przygotowywaniu oraz prowadzeniu przyjęć. Restauracja Delicjusz już od wielu lat z doskonałym skutkiem przygotowuje wesela. Zaletą naszych sal bankietowych to przede wszystkim wystrój oraz możliwość pomieszczenia dużej liczby gości. Dajemy możliwość zorganizowania przyjęcia bardzo dużego gdzie bez problemu pomieścimy 200 osób, jak również skromnej uroczystości dla kilkunastu gości. Sale w Centrum Hotelowym Delicjusz posiadają osobne wejście, w związku z czym możemy przygotować kilka uroczystości. Goście będą całkowicie od siebie odizolowani, ściany naszego lokalu są na tyle grube, że muzyka z jednej nie jest w najmniejszym stopniu słyszalna w innym pomieszczeniu. Rodzice oraz obsługa mogą przywitać Młodą Parę wraz z wszystkimi gośćmi bez pośpiechu. Posiadamy kilka wejść do naszego hotelu.
W momencie gdy goście weselni, będą chcieli się przewietrzyć oferujemy skorzystanie z naszego przepieknego ogrodu, który idealnie nadaje się na sesje zdjęciowe. Aby jeszcze bardziej urozmaicić uroczystość dajemy możliwość wynajęcia bryczki z zaprzęgiem konnym.

Wesela Premium z Hotelem Delicjusz

Przygotowując się do uroczystości weselnej, zdajemy sobie sprawę jak dużo załatwień mamy na głowie. Najgorsze jest to iż nie można o niczym zapomnieć. Przede wszystkim trzeba znaleźć odpowiednią salę, zarezerwować na odpowiedni termin, kilkanaście godzin przed ślubem udekorować ją, przygotować (zamówić) i wysłać zaproszenia, zamówić wspaniały tort weselny, znaleźć fotografa kamerzystę, i przede wszystkim orkiestrę bądź dj-a. To niestety tylko mała część naszych obowiązków w trakcie przygotowywania będzie ich tylko przybywać.
W związku z tym Centrum Hotelowe Delicjusz wychodzi naprzeciw waszym oczekiwaniom. Mamy do zaoferowania przyszłej Młodej Parze kompleksową obsługę przyjęcia weselnego. Nasi pracownicy w trakcie przygotowań przyjęcia weselnego będa do Pństwa dyspozycji, pomagając i doradzając w wyborze sali jej udekorowaniu. Nasi kucharze upięką najlepszy w okolicy tort weselny, pomorzemy również dobrać najlepsze Menu. Przygotujemy pokoje dla Młodej Pary oraz gości weselnych. Do kościoła zamówimy limuzynę, która przywiezie i zawiezie przyszła Młodą Parę w dowolne miejsce. Posiadamy sprawdzonych fotografów jak również kamerzystę. Organizują przez tak długi czas wesela, mamy podpisane umowy z djami oraz orkiestrami. Wszystko to sprawi, że przyjecie weslene w Hotelu Delicjusz na długo pozostanie w pamięci waszej i waszych gości.

Wszystkie informacje odnośnie organizacji wesela, otrzymają Państwo od: Kontakt: Katarzyna Kozłowska
Kom. +48 509 929 039
Prezentacja sal weselnych odbywa się każdego dnia w godzinach od 10.00 do16.00 oczywiście po wczesniejszym potwierdzeniu pod numerem: (+48 509 929 039).

Jak widać wybierając się do Poznania atrakcji nie zabraknie i każdy znajdzie coś dla siebie!!!

...Zrobimy wszystko, aby stworzyć cudowne wspomnienia, które na długo zapadną w Państwa pamięci... Zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z Naszą ofertą...

Najnowsze opinie o hotelu Delicjusz:

Najlepsze przyjęcie weselne na jakim byliśmy to nasze wesele;) Wszyscy bawili się do białego rana bez przerwy. Delicjusz przygotował się na 6 z plusem. Idealna obsługa wspaniałe potrawy, wszystkim będziemy powatarzać, że najlepszym miejscem na organizację ślubu jest Delicjusz.

Krzysiek i Ilona

Przede wszystkim musimy docenić: nadzwyczaj miły kontakt przed przyjęciem, indywidualne podejście, elastyczność, zaangażowanie, wszystko to sprawia, że Delicjusz nie ma sobie równych jeżeli chodzi o organizację przyjęć rodzinnych.

Monika

Po prostu Nic dodać Nic ująć- było superaśnie i fantastycznie, klimatycznie i dynamicznie. Dziękujemy za duże zaangażowanie we wszystko co robicie. Będziemy was polecać wszystkim.

Andrzej i Patrycja